Zaklínač 3 dosáhl ohromujícího prodejního milníku. Jaké číslo překonal?

Zaklínač 3: Divoký hon

Vývojářské studio CD Projekt RED už je řadu let stálicí na herní scéně. Aktuálně se na něj zraky upínají především kvůli jedné z nejočekávanějších her současnosti – Cyberpunk 2077. Ale ve skutečnosti si tito Poláci získali srdce hráčů sérií o Zaklínačovi. Zejména třetím dílem se autoři zařadili mezi ta nejlepší světová studia a ukázali, jaký talent v nich dřímá.

Tip na článek:  Seriál Zaklínač už je dotočen. Fanoušci šokovaní kvalitou zbroje

A hráči to dovedli ocenit. Zaklínač 3 se prodává od svého vydání v roce 2015 fantasticky. Nyní už prodané kopie přibývají pochopitelně pomaleji, ale celkové číslo stále utěšeně roste. CD Projekt se tak aktuálně mohl pochlubit, že hra překonala milník v podobě 20 milionů prodaných kopií. Překvapivě jde ale jen o necelou polovinu celkových prodejů série. Ta si totiž vede skvěle a dohromady se všech tří dílů prodalo už více než 40 milionů kusů.

The Witcher 3 přitom s velkou pravděpodobností ještě něco přidá, protože zanedlouho vyjde ve verzi pro herní konzoli Nintendo Switch. Také na Steamu se PC verze prodává stále více než slušně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 12 Prumer: 3.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na