Zaklínač 3 už bude brzy hratelný i v Tesle, naznačil Elon Musk

Už nějakou dobu je možné prostřednictvím integrovaného rozhraní hrát ve vozidlech značky Tesla různé videohry. Povětšinou jde ale o menší tituly typu Fallout Shelter nebo Cuphead, případně starší klasiky známé z Atari. Zakladatel automobilky Elon Musk ale na Twitteru odstartoval hlasování s všeříkající otázkou.

“Chtěli byste si zahrát Zaklínače na palubě své Tesly? (Televizní seriál už můžete sledovat na aplikaci Tesla Netflix Theater)

  • Ano (vhazuje minci)
  • Ne, mám mor”

Už celých 700 000 uživatelů se do hlasování zapojilo a asi příliš nepřekvapí, že 85 % z nich hlasuje pro první možnost. Míní to tedy šéf Tesly vážně nebo je to jen jeden z řady jeho žertíků?

Vzhledem k tomu, že Tesla umožňuje automatické řízení, bylo by hraní při jízdě jistě myslitelné. Technologie automobilky je sice vyspělá, na druhou stranu ale i současná legislativa neumožňuje zcela autonomní řízení a je třeba, aby řidič dění přinejmenším kontroloval.

Že by byl Zaklínač hratelný třeba v chystaném cybertrucku?

Je také otázkou, zda by bylo v autě možné spustit tak rozsáhlou hru jako Zaklínač 3. Zejména paměť by tu mohla mít určité problémy. Ale možná má Elon Musk nějaké to eso v rukávu, například cloud gaming?

Ostatně, před oficiálním oznámením si málokdo dokázal představit port The Witcher 3 pro Nintendo Switch. A kromě toho, že vznikl, je také velmi povedený. Tak proč by nemohl běžet v Tesle?

https://twitter.com/elonmusk/status/1219881215156801537

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na