Zaklínač se brzy představí v podobě stolního RPG. Nejprve bude ke stažení jako PDF

Na Zaklínače 4 si ještě nějakou dobu počkáme, tedy pokud někdy vůbec vyjde, ale to ještě neznamená, že byste se již brzy nemohli vrhnout do dalších napínavých zaklínačských dobrodružství. Před vydáním je totiž pen and paper hra právě na motivy ságy o Zaklínačovi.

Vydavatelství R. Talsorian Games na předělávce oblíbené herní série pracuje už velmi dlouhou dobu, ale jak se zdá, práce se úspěšně chýlí ke konci. Společnost totiž fanoušky informovala, že hru The Witcher TRPG bude prezentovat v rámci veletrhu Gen Con 2018, který se odehraje mezi 5. a 8. srpnem. A ještě lepší na tom je, že v rámci veletrhu by měla být k dispozici už PDF verze hry ke stažení. Tištěná verze bude ještě chvíli trvat, protože hra byla teprve odeslána do tiskárny.

Hráči tak brzy získají možnost vyrážet spolu do světa Zaklínače spolu s přáteli, jak jim bude libo. Mimochodem, společnost R. Talsorian Games stojí za stolní hrou Cyberpunk 2020, podle které CD Projekt RED připravuje svůj další titul, Cyberpunk 2077.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na