Závody Fast & Furious Crossroads jsou podle recenzí absolutní propadák

Foto: Fast and Furious: Crossroads

Někomu by se mohlo zdát, že v dnešní době už vlastně ani nevznikají větší hry, které by se daly označit za špatné a vyložené nepovedené. Pokud se vám po nich náhodou stýská, pak máte možnost jednu takovou po delší době vyzkoušet. Fast & Furious Crossroads je totiž po kvalitativní stránce ryzí propadák, o čemž svědčí první recenze hry. Ty vyšly s jistým zpožděním od vydání, protože vydavatel Namco Bandai neposkytl recenzní kopie médiím v předstihu. Snad ve snaze, aby do jejich vydání prodal alespoň něco.

Fast & Furious Crossroads by si totiž podle recenzí koupil jen opravdový masochista. Na serveru Metacritic aktuálně září rudé hodnocení ve výši 33 %, a tak shovívavé je ještě jen proto, že jedna z recenzentů nepochopitelně ustřelil a udělila 80 %. Ostatní se však spolehlivě drží v mezích dvaceti až třiceti procent.

Fast & Furious Crossroads je opravdovým zklamáním. Je tu záblesk frenetické akce známé z předlohy a některé cutscény nabídnou levný humor známý z filmů. Ale takových momentů je skutečně jen pár. Mizerné vizuální zpracování a nenápaditý design úrovní zabraňují Fast & Furious Crossroads být dobrou hrou. Ale je to naprosto příšerné, příšerné ovládání, které hru odsuzuje do ranku těch špatných,” píše recenzent magazínu GameSpew.

Pravdou je, že už první trailer a ukázky z hraní Fast & Furious Crossroads byly podezřelé. Hra vypadala až nemístně zastarale a chyběly jí opravdové produkční hodnoty. Příslibem bylo snad jen jméno vývojářského studia Slightly Mad, které závody umí a stojí mimo jiné za sérií Project Cars nebo Need for Speed: Most Shift. Tentokrát si ale tito Švédové uřízli pořádnou ostudu.

Fast & Furious Crossroads vychází na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na