Závody Test Drive Unlimited budou mít pokračování

Foto: Test Drive Unlimited 2

Závodní série Test Drive patří k velkým jménům herního průmyslu. Zároveň však jde o značku, která si své renomé z devadesátých let do moderního věku tak úplně nepřenesla.

Do značné míry za tím stály problémy vydavatele Atari. Ten sice sérii v roce 2006 zrestartoval v podobě Test Drive Unlimited, což byl novátorský projekt nabízející pohyb po otevřeném světě, ale poté, co o pět let později vydal rovněž povedený druhý díl, sérii opět opustil.

Zdálo se tedy, že Test Drive to má spočtené nadobro. Teď se nicméně ozvala společnost Nacon, která dříve působila pod více známým jménem Big Ben Interactive, že na sérii drží práva a má v úmyslu vytvořit další Test Drive Unlimited.

Na hře se pracuje ve francouzském vývojářském studiu Kylotonn, jež má se závodními hrami bohaté zkušenosti. Stojí například za WRC 8, V-Rally 4 nebo Flatout 4. Žádný z těchto titulů nebyla úplná pecka, ale věřme, že nově oznámený projekt to změní.

Jak to tak ale vypadá, vše je teprve na samotném začátku a na nové Test Drive si tak budeme muset ještě pár let počkat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na