Že by konečně Half-Life 3? Valve hledá vývojáře pro přísně tajné hry

Half-Life 3 ve vývoji? Tuhle otázku si kladou hráči na celém světě už po celou dekádu marného čekání, a to většinou tehdy, kdy se ve spojení se společností Valve mluví o chystaných titulech. Když ale loni scénárista série Marc Laidlaw zveřejnil hrubý nástřel příběhu, který se měl objevit ve třetím díle Half-Life, ztratila většina fanoušků naději, že hra někdy vznikne.

Jenže od té doby se leccos změnilo. Valve oznámilo, že se opět ve velkém pouští do vývoje vlastních her. Zjevně to bere vážně, protože hledá celou řadu vývojářů, a to pro dosud “neoznámené a přísně tajné projekty”. Kromě jiného hledá studio designéry úrovní, kteří by dokázali vytvořit 3D herní svět a “filmové herní sekvence”. To napovídá, že se zde chystá něco většího než jen nová Dota nebo karetní Artifact.

Pokud navíc Valve chce uspět na poli tvorby videoher, bylo by hloupé vynechávat nejznámější značku, kterou má k dispozici, obzvlášť když mají hráči pocit, že jim tvůrci dluží dovyprávění velkého příběhu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na