Zombie Army 4 vyjde v únoru. Podívejte se na skvělý trailer se zombie žralokem

Chystaná akce Zombie Army 4: Dead War vyjde 4. února 2020 na PC, Playstation 4 a Xbox One. Oznámilo to vývojářské studio Rebellion Developments v podobě povedeného traileru (pod textem), který obsahuje dynamické záběry z hraní, na kterých nechybí nejrůznější druhy zombíků. Mezi vrcholy patří obří nemrtvý žralok na souši, stejně jako ďábelsky působící Hitler.

Pokud jsme dosud měli o Zombie Army 4: Dead War nějaké pochybnosti, trailer nás jich do značné míry zbavil. Tohle vypadá jako opravdu poctivá béčková akce s pořádnou porcí kreativity a humoru, ve které vás navíc bude střílení bavit.

Zombie Army 4: Dead War - screenshoty
« 1 z 7 »

Zombie Army 4: Dead War se odehrává v roce 1946 v alternativní historii, kdy se na scénu vrací démonickými silami obdařený Hitler s armádou nemrtvých s tím, že dokončí své dobyvatelské dílo. Tomu pochopitelně musíte zabránit. Celá příběhová kampaň je koncipována především pro kooperativní hraní až čtyř hráčů, ale střihnout si ji pochopitelně můžete také sami.

Tip na článek:  V Zombie Army 4: Dead War se postavíte nemrtvému Hitlerovi a jeho armádě. Podívejte se na trailer

Autoři se pochlubili také sběratelskou edicí Zombie Army 4, která nabídne kovovou krabičku, art book, balíček postav a především figurku zmíněného zombie žraloka. No uznejte – kdo z vás to má?

Sběratelská edice Zombie Army 4 má jasný highlight.

Zombie Army 4: Dead War – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na