Redakce serveru Gamebro.cz


Šéfredaktor

Redakce

Stále hledáme nové posily. Co vám můžeme nabídnout, se dozvíte v tomto článku.


Kontakt na redakci


Gamebro.cz

Server Gamebro.cz, magazín pro dospělé hráče, přináší každý den informace ze světa počítačových a konzolových her, novinky o herním hardware, stejně jako zasvěcené recenze psané zkušenými hráči. Nestojí za námi žádný subjekt herního průmyslu, hry a psaní o nich nás zkrátka baví. Objevujte herní světy s námi!


Jak můžete pomoct

Server Gamebro.cz staví na své nezávislosti a bere ji jako největší a nepřekročitelnou hodnotu. Aby takový projekt mohl existovat, aniž by fungoval například pod nějakým internetovým obchodem, jak je dnes obvyklé, potřebuje vaši podporu. Tou nejcennější pochopitelně je, že Gamebro.cz budete pravidelně navštěvovat a číst si texty, které zde vycházejí. To je největší odměna naší práci a vězte, že nás rostoucí čísla návštěvnosti nesmírně těší a pohánějí kupředu. Abychom ale mohli zajistit technický provoz serveru a platit autorům férovou odměnu za odvedenou práci, bohužel potřebujeme také nějakou tu korunu. Nebudeme vás zde ale prosit o to, abyste nám přispěli na účet – to by bylo nedůstojné. Přesto bychom vás chtěli požádat: pokud si budete kupovat nějakou hru nebo konzoli, učiňte tak pokud možno přes tento odkaz (vede na obchod JRC). Nebude vás to stát nic navíc a my z každého obchodu získáme malou provizi, která obratem poteče na provoz portálu. Vězte, že Gamebro.cz neděláme s cílem vydělat peníze – existuje spousta výnosnějších činností. Rádi bychom ho ale dlouhodobě udrželi v co nejlepší kondici. Děkujeme!

Pomůže nám také, když budete nakupovat se slevou na Pepa.cz.

Inzerce

Nabízíme široké možnosti inzerce. Nejtypičtějšími formáty jsou bannery (leaderboard, SMR, skyscraper) a komerční sdělení. Objednávky inzerce na emailu:

Provozovatel Gamebro.cz

  • David Sillmen
  • Severní VI 310/14
  • Praha, 141 00
  • IČ 88613682
TOPlist