Magazín Gamebro.cz hledá redaktory! Pojďte dělat nezávislou herní novinařinu

Magazín pro dospělé hráče Gamebro.cz už je na české herní scéně dva roky a za tu dobu si stihl vybudovat širokou čtenářskou základnu. Kapacity stávající redakce jsou omezené a přitom bychom našim čtenářům rádi přinášeli co možná nejvíce zajímavého čtení o počítačových a konzolových hrách.

Proto se obracíme na vás! Pokud máte rádi hry, zajímáte se o ně do hloubky, rádi byste o nich psali (nebráníme se ale ani videím) a domníváte se, že by vám to šlo dobře od ruky, neváhejte a napište nám na adresu redakce@gamebro.cz. Zároveň rovnou přihoďte nějakou ukázku své práce.

Co vám můžeme nabídnout?

Především možnost podílet se na jednom z nejčtenějších herních magazínů (statistiky Toplist.cz) u nás a pochopitelně také hry na recenze. Rádi vám pomůžeme s osobním rozvojem a startem vaší profesionální novinářské kariéry.

Gamebro.cz aktuálně není výdělečný projekt – tvoříme ho proto, že chceme, aby na české herní scéně byl významný nezávislý hlas poté, co se některé konkurenční weby dostaly do područí obchodníků s hrami a další jsou v silném vleku herních vydavatelů a neříkají naplno to, co by mělo zaznít – u nás budete mít úplnou svobodu. A děláme to samozřejmě také proto, že nás to hodně baví. Z toho plyne, že vám aktuálně nemůžeme nabídnout finanční odměnu. Zatím všechny skrovné prostředky, které se nám podaří získat zobrazováním reklamy investujeme zpět do udržení a rozvoje webu.

Chcete psát o hrách? Neváhejte a ozvěte se nám! Rádi budeme také za sdílení této výzvy nebo podporu na našem Facebooku.

Vaše redakce

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 12 Prumer: 2.4]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na