Call of Duty: Black Ops 4 bude zřejmě bez příběhové kampaně, ale zato s Battle Royale módem

Už nějakou dobu sice víme, že akce Call of Duty: Black Ops 4 vyjde 12. října tohoto roku, ovšem konkrétní informace o hře samotné zatím žádné nemáme. O to zajímavější jsou spekulace, které se kolem titulu vyrojily.

Jedním z nich je to, že Call of Duty: Black Ops 4 nebude obsahovat singleplayerovou příběhovou kampaň. Informace pochází od více nejmenovaných zdrojů blízkých vývojářům. Bylo by to logické, protože tvůrci tráví s přípravou kampaně nejvíce času a přitom jde ve výsledku o nejméně oblíbený mód, navíc často kritizovaný za svou repetitivnost a neměnnost v rámci série.

Vývojářské studio Treyarch se prý chce soustředit na multiplayerové hraní a rozšířit právě onlinovou nabídku. Velkou oblibu v posledních letech získal takzvaný zombie mód, který by neměl chybět. Dost možná se dočkáme také variance na oblíbené Battle Royale hry jako jsou Fortnite a PUBG. Vzhledem k jejich úspěchu se není čemu divit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na