Diablo 2: Median XL vyjde v lednu. Přinese lepší engine a spoustu novinek

Foto: Diablo 2

Jedna z největších a nejoblíbenějších modifikací pro Diablo 2 získá již brzy novou verzi. Median XL vyjde 18. ledna 2019 a poběží na zcela přepracovaném Sigma enginu. Ten má zrušit jakékoliv hranice moddingu Diabla 2 a umožnit zcela nová vylepšení. Například rozlišení hry vzroste z 800×600 na 1024×768. Diablo 2: Median XL také nabídne nové oblasti. Už předchozí verze modu sice nové regiony obsahovaly, ale vzhledem k enginovým limitacím musely vždy přepsat ty původní.

Median XL je kompletním přepracováním pro legendární akční RPG Diablo 2. Modifikace zahrnuje mimo jiné 30 nových schopností pro každou třídu postav a tisíce nových předmětů. Kromě toho se může pochlubit vlastními endgame questy a bossy jako je až v Diablu 3 představený Azmodan. Modifikace obsahuje také spoustu komfortních funkcí jako je automatické sbírání zlata.

Sigma verze byla původně oznámena už v roce 2012, ale vzhledem k velikosti projektu a změnám ve vývojářském týmu se celý projekt táhl. Teď by ale podle představ tvůrců měl sjednotit komunitu Diabla 2.

Diablo 2: Median XL – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
OndrS
Host
OndrS

Zdravim,kde to seženu nebo kde to koupim?děkuji za odp.