Dlouhé video Skyrim pro Nintendo Switch. Vypadá dobře!

Už od loňského oznámení herní konzole Nintendo Switch je známo, že se její majitelé dočkají také své verze RPG hitu The Elder Scrolls V: Skyrim. Přestože na sebe hra na tuto hybridní konzoli nechá ještě chvilku čekat, už teď se můžete podívat na množství záběrů z hraní.

Video vzniklo na americkém veletrhu PAX West a na deseti minutách ukazuje hratelnost v klasickém televizním módu konzole od Nintenda. Kromě jiného budete svědky několika soubojů, ve kterých se hlavní protagonista musí popasovat s vícero nepřáteli najednou. Prozkoumá také vnitřek pevnosti a těšit se můžete na dialogy, stejně jako ukázku magie. Celkově si tak uděláte velmi dobrý obrázek toho, jak se The Elder Scrolls V: Skyrim na poněkud specifické konzoli bude hrát.

Přizpůsobené ovládání

Vydání The Elder Scrolls V: Skyrim pro Nintendo Switch je v plánu na tento podzim – konkrétní termín však zatím nebyl oznámen. Snad už hra ale nebude odložena. Titul by měl být na podmínky konzole přizpůsoben opravdu zevrubně. Mimo jiné bude podporovat pohybové ovládání pomocí obou joyconů. Vybrané figurky amiibo odemknou speciální oblečení ve stylu The Legend of Zelda. Verze pro Switch obsahuje veškeré přídavky jako Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn.

Originální The Elder Scrolls V: Skyrim pro PC, PS3 a Xbox 360 vyšel už v roce 2011 a od té doby platí za jeden z etalonů RPG žánru. Spekuluje se, že společnost Bethesda pracuje už na šestém dílu série.

The Elder Scrolls 5: Skyrim – Nintendo Switch video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na