Legendární MMORPG Dark Age of Camelot bude po 17 letech zdarma

Zatímco mnohé jiné online hry začínají už od samého začátku coby free2play titulu, aby k sobě vůbec přilákali nějaké hráče, Dark Age of Camelot musel tento ústupek udělat až po dlouhých 17 letech od vydání. Ano, za tento titul hráči stále ochotně platí měsíční poplatky a dobře se u něj baví.

Dark Age of Camelot přitom na free2play hraní nepřechází kompletně. Dostane pouze speciální mód Endless Conquest, který bude hratelný od podzimu příštího roku. Sice bude zdarma, ale oproti klasické placené verzi bude mít jistá omezení. Kupříkladu budete moct dosáhnout maximálně 50. úrovně. Zároveň bude možné vybírat jen z omezeného množství tříd pro vaši postavu. Hráči Dark Age of Camelot: Endless Conquest se ale budou moct účastnit Realm vs. Realm bitev a do určité fáze sbírat Master a Champion Levely.

Rok 2018 by pro Dark Age of Camelot vůbec měl být důležitý. Hra by totiž měla chytit nový vítr do plachet, k čemuž jí autoři ze studia Broadsword chtějí dopomoci například servery s alternativními pravidly, lepší zkušeností z hraní RvR a především silnějším marketingem, který má přilákat více hráčů a hru opět náležitě zabydlet.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na