Nová, vylepšená verze Quake II právě vychází

Foto: Bethesda

Úspěšná střílečka z pohledu první osoby od id Software z roku 1997, ve které likvidujete hordy Stroggů, se vrací díky opětovnému vydání Quake II a je právě dostupná na Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 a PlayStation 4.

Hra nabízí řadu vylepšení i nového obsahu, a přitom zachovává autentičnost. Quake II nabízí podporu širokoúhlých monitorů zobrazení až ve 4K, vylepšené modely, animace nepřátel a násilí, vylepšené chování umělé inteligence, nebo hezčí filmečky, dynamické a barevné osvětlení, anti-aliasing a hloubku ostrosti.

Nechybí ani originální heavyrockový soundtrack od Sonic Mayhem, podpora online hry více hráčů a kooperace. Quake II obsahuje oba původní balíčky misí: „The Reckoning“ s 18 úrovněmi kampaně a 7 mapami pro deathmatch a „Ground Zero“ s 15 úrovněmi kampaně a 14 mapami pro deathmatch.

Vývojáři připravili také zcela nové rozšíření s názvem Call of the Machine. Zcela nový zážitek pro Quake II od MachineGames, který přináší 28 úrovní kampaně a jednu mapu pro deathmatch ve více hráčích. V hlubinách stroggovského vesmíru se nachází Stroj – singularita schopná zničit předivo reality. Bojujte v časoprostoru a najděte Strogg-Maker, zničte ho a změňte osud lidí i strojů.

Nechybí ani online hraní či lokální kooperace, dokonce hra nabízí cross-play napříč všemi dostupnými platformami. Necháte se zlákat starou klasikou?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na