Online akce The Culling 2 dnes vyšla zcela nečekaně. Konkuruje PUBG, podívejte se na trailer

Když před jedním měsícem vývojářské studio Xaviant Games oznámilo přípravy druhého dílu oblíbené online akce The Culling, málokoho napadlo, jak rychlý spád věci naberou. Tvůrci totiž neoznámili datum vydání – zřejmě už jim to přišlo zbytečné. The Culling 2 totiž vyšlo zcela nečekaně dnes. A to hned na všech platformách, tedy PC, Playstation 4 a Xbox One. Opět to dokazuje, že vývoj Battle Royale akcí není kdovíjak složitý, přitom potenciál je obrovský. 

Na rozdíl od prvního dílu vychází The Culling 2 okamžitě jako hotový titul a nebude tak mít roční fázi v předběžném přístupu. K přednostem druhého dílu patří větší bojová zóna, ve které se může utkat až 50 hráčů naráz. Pokud jde o samotný bojový systém, ten byl převzat z prvního dílu. Hra logicky konkuruje premiantům subžánru, kterými jsou Fortnite a Playerunknown’s Battlegrounds. Zatím se však nezdá, že by je dokázala vyzvat na plnohodnotný souboj, protože na Steamu se její hodnocení momentálně drží kolem 30 %. Na větší soudy je ale zatím příliš brzy.

The Culling 2 – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=u1IkXm3r5jA

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na