Oznámena simulace zoologické zahrady Planet Zoo. Podívejte se na skvělý trailer

Budovatelských strategií v poslední době opět přibývá. Jen za poslední měsíc jsme měli co do činění s Tropico 6 a Anno 1800. Loni zase velké úspěchy slavil titul Jurassic World: Evolution. Právě jeho autoři z vývojářského studia Frontier se rozhodli zúročit nově nabyté zkušenosti a pravděpodobně také technologie a oznámili velmi atraktivně působící kousek – Planet Zoo.

Coby správci zoologické zahrady budete moct vytvářet krásné scenérie a přirozená místa výskytu pro nejrůznější druhy zvířat, s nimiž se budete muset popasovat. Nevyhnete se přípravě speciálních výstav a výzkumu nových technologií. Vaším cílem by mělo být potěšit návštěvníky, ale zároveň se postarat o zvířata tak, aby byla spokojená. To by mělo být podle autorů dokonce primární.

Každé zvíře, ať už je to slon nebo malý lev, potřebuje komplexní environmentální a sociální potřeby. Budete se o ně muset postarat v průběhu celého jejich života. Jenom spokojené zvíře vám pomůže vydělat zajímavé peníze, které pak můžete opět investovat. Celkem má být k dispozici 50 jedinečných zvířecích druhů, přičemž bychom si vsadili na to, že další budou přibývat ve zpoplatněných přídavcích.

Zoo Planet - screenshoty
« 1 z 10 »

Podpora modderům

Autoři se chlubí zejména komplexním systémem managementu zoologické zahrady. Ten má být o poznání vyspělejší než v případě Jurassic World: Evolution. Kromě toho, že veškeré stavby budou editovatelné a přizpůsobitelné vašim potřebám, jde také o požadavky návštěvníků. Může se vám stát, že bude vytrvale pršet a lvi se schovají, takže nebudou k vidění ve výběhu. Hosté začnou reptat, že tohle si tedy neplatili, a tak nezbude než instalovat skleněnou zeď do jejich přístřešku, aby je lidé viděli i uvnitř.

Studio Frontier Developments slibuje také výraznou podporu modderům, kterou jim poskytlo už v případě jiného svého titulu, kterým byl Planet Coaster. Kreativní jedinci budou moct své výtvory (sety budov, zvířata apod.) nabízet v rámci Steam Workshopu.

Planet Zoo má vyjít na podzim tohoto roku, a to na PC.

Planet Zoo – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na