Vychází očekávaná akce Days Gone. Recenze mluví o velkém zklamání

Už zítra vychází očekávaná exkluzivita pro Playstation 4 – akce v otevřeném světě Days Gone, která by měla být letošním šlágrem pro tuto herní konzoli, podobě jako se to loni podařilo God of War. Bohužel to zatím vypadá, že vysoká očekávání nebyla tak docela naplněna.

Ve světě už vyšlo mnoho recenzí Days Gone, z nichž některé jsou podle očekávání nadšené, ovšem až příliš mnoho, navíc od renomovaných médií, hovoří o nepříliš povedené hře. Například recenzenti magazínů Variety a GameSpot sáhli po průměrném hodnocení 50 %, což v případě tak očekávané hry nelze hodnotit jinak než jako průšvih. Stejně jako britský The Guardian, který udělil 60 %, poukazují na řadu povedených momentů ve hře, které však nedokáží vyvážit její prázdnotu a nevýrazný příběh, jež nemotivují k dalšímu hraní.

Někde pod nánosem nevýrazné dějové linky, repetitivních misí a množství nezábavného, ale povinného obsahu, se skrývá docela dobrá hra,” uzavírá magazín IGN s výsledným hodnocením 65 %. Jak vidno, vývojářskému studiu Sony Bend se jeho práce příliš nevydařila a je otázkou, jak se tento titul bude prodávat.

Days Gone vychází 26. dubna 2019, a to exkluzivně pro Playstation 4. Vychází sice v češtině, ale podle dostupných informací se překlad formou titulků nepovedl a atmosféru hry spíše strhává, než aby jí podpořil.

Magazínu Gamebro.cz společnost Sony Czech tradičně neposkytla recenzentskou kopii Days Gone.

Days Gone – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na