Sázka je sázka. Hráč se World of Warcraft musel dostat na 60. úroveň jen zabíjením prasat

Hráč oblíbené onlinovky World of Warcraft, který si říká “ianexplosion” slíbil komunitě, že dokáže novou postavu ve hře dostat na 60. úroveň pouze zabíjením prasat, když společnost Blizzard stihne vydat update na verzi 7.3.5 do 16. ledna. A přestože Blizzard nepatří k žádným rychlíkům, toto splnit dokázal a na řadu tak přišlo naplnění sázky.

Každý, kdo World of Warcraft někdy hrál, dobře ví, že divoká prasata zrovna moc zkušeností nepřinášejí, takže tento úkol bude především časově pěkně náročný. Jak moc, o tom se můžete přesvědčit v živém streamu, který hráč ze svého konání vysílá.

Jeho snažení mu paradoxně ztížil právě update na verzi 7.3.5, který přinesl nový systém level-scalingu, tedy to, jak spolu s vámi sílí nepřátele nebo právě prasata. Hráč původně chtěl lovit v lokaci Elwyn Forest, ta však nově leveluje pouze do 10. úrovně, a tak se musel přesunout jinam.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 6 Prumer: 2.7]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hugh Mognus
Host
Hugh Mognus

jestli se nepletu tak 4 roky stará hovadina, kterou jste překroutili a publikovali. Jinak řečeno vrchol žurnalistiky Česku (na Seznamu).

Shantee
Host
Shantee

Než začnu nadávat a tvrdit, že je něco lež, možná by neškodilo zjistit si jinde, jak to opravdu je.. I když v našich vodách je to asi normální, vypadat jako blbec z lenosti a neschopnosti zjistit si jakékoliv informace samostatně. https://www.reddit.com/r/wow/comments/7qjiin/if_735_launches_tomorrow_116_i_will_speedrun_160/

Funboy
Host
Funboy

😀

Petr
Host
Petr

Sakra aspoň ten popisek napište správně, když chcete něco publikovat 🙂

Nikola
Host
Nikola

Nejak nechapu to video, v clanku pisete ze muze levelovat pouze pomoci zabijenim prasat, pritom ve videu dostava dalsi level po odevzdani questu. Navic pisete ze po novem patchi je Elvin Forest pouze do lvl 10, coz neni pravda, po zminenem patchi je EF lvl 1-20. To je nejaky za 5 12 clanek pro splneni denni kvoty? 😀

tvoje mama
Host

totalni clickbait sracka clanek. vsak zadny prasata nezabiji tak nepiste hovna idioti.. prestante zarabat prachy na hovnech netu a jdete do prace misto mystifikace lidi. dik cus