Age of Empires: Definitive Edition má konečně datum vydání. Před ním bude ještě otevřený betatest

Očekávaný remake Age of Empires: Definitive Edition má po svém nečekaném odložení z října 2017 konečně nový termín vydání. Ten už je naštěstí za rohem, a tak si strategickou legendu v novém hávu budete moct zahrát už 20. února 2018. Vyjde exkluzivně pro Windows 10 ve Windows Store, kde bude stát 19,90 euro, tedy něco přes pět stovek.

Momentálně probíhá uzavřené kolo betatestu, do kterého se fanoušci Age of Empires mohli hlásit koncem minulého roku. Kdo si do října hru předobjednal na Windows Store, mohl se betatestu automaticky účastnit. Šlo svého druhu o omluvu za to, že bylo Age of Empires: Definitive Edition těsně před vydáním odloženo.

Z uzavřeného bude otevřený betatest

Microsoft teď oznámil, že betatest 29. ledna zpřístupní všem zájemcům a udělá z něj tak otevřené kolo. Kdo se ho zúčastní, bude si moct mimo jiné vyzkoušet matchmatching v rámci služby Xbox Live. Zatím není znám přesný obsah betatestu, dá se však počítat především s multiplayerovými bitvami na několika mapách.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na