Slibná strategie Rise of Industry z vás udělá velkoprůmyslníka. Navazuje na odkaz Industry Giantu

Milovníci budovatelských strategií se mají na co těšit. Už 9. února v rámci předběžného přístupu na Steamu vyjde titul Rise of Industry od vývojářského studia Dapper Penguion, která má v oblasti hospodářských simulací velké ambice.

Rise of Industry je umístěno do první části 20. století a bude se odehrávat v procedurálně generovaném herním světě. Podle těch nejlepších tradic slavného Industry Giantu budete stavět továrny, nastavovat co nejefektivnější transportní cesty pro suroviny, produkovat výrobky a následně obchodovat s dalšími moguly. Tímto způsobem svému podnikání zajistíte růst a následnou expanzi.

Hezky vypadající a přehledné

Autoři se snaží o co možná nejlepší vztah mezi detailem a abstrakcí, takže dění na monitoru by mělo hezky vypadat a zároveň by mělo být dostatečně přehledné. Rise of Industry by ráda přilákala žánrové nováčky i ostřílené veterány, kteří už nějaký ten tycoon hráli.

V hotové verzi hry plánují autoři dokonce multiplayerový mód, který by měl zavést globální obchodní systém. V předběžném přístupu však Rise of Industry zůstane omezen na singleplayerovou hru.

Rise of Industry má na co navazovat

Každé město ve hře by hráče mělo motivovat trochu jiným způsobem a klást jedinečné výzvy. Vybrat si budete moct z více než 100 různých výrobků a řídit jejich produkci od samotného získávání surovin k jejich výrobě potřebným až po vydávání hotových kusů.

Moderní umělá inteligence se bude starat o uvěřitelný a neustále se měnící kontext. Na trhu rozhodně nebudete sami, kdo se chce uplatnit a budete se muset ohánět, abyste porazili konkurenci.

Rise of Industry navazuje na odkaz Industry Giantu, který v roce 1998 definoval kvalitní hospodářskou strategii a v roce 2002 se dočkal druhého dílu. Industry Giant 3 na své vydání stále čeká.

Rise of Industry – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na