Simulace zábavního parku RollerCoaster Tycoon Adventures vychází také na PC. Podívejte se na trailer

RollerCoaster Tycoon Adventures bylo původně odbočkou velice oblíbené a komerčně úspěšné série simulací zábavních parků určenou primárně pro Nintendo Switch, na které hra vyšla koncem loňského roku. Nyní se nečekaně objevuje také na další platformě, a to počítačích, kde série ostatně vznikla.

RollerCoaster Tycoon Adventures se od klasických Rollercoaster Tycoonů liší důrazem na přístupnost a jednoduchou ovladatelnost, díky které je hra určena zejména příležitostným hráčům. Ti kromě klasické volné hry ocení také Adventure mód a scénáře s různými úkoly.

K dispozici je celkem 120 různých atrakcí a obchodů, na které můžete lákat zákazníky zábavního parku. Pochopitelně je možné vytvářet také vlastní divoké horské dráhy.

Vydavatelská společnost Atari svěřila vývoj studiu Nvizzio Creations, přičemž výsledek na Nintendo Switch byl poněkud rozpačitý a hra sklízela spíše průměrná hodnocení. PC verze je dostupná výhradně prostřednictvím Epic Games Store a přijde na 29,99 euro.

RollerCoaster Tycoon Adventures – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na