Singleplayerový mód Call of Duty: Black Ops 4 padl za oběť evoluci

Pro mnoho fanoušků série Call of Duty bylo doslova šokem, když vývojářské studio Treyarch v rámci oznámení nového dílu Black Ops 4 uvedlo, že hra nebude disponovat tradiční singleplayerovou kampaní. Tu přitom dosud zahrnovaly všechny díly Call of Duty.

Treyarch své rozhodnutí vzdát se kampaně v Call of Duty: Black Ops 4 znovu a znovu obhajuje, byť se zdá, že řadu hráčů stejně nepřesvědčí. Nyní se ke slovu přihlásil jeden z šéfů studia, Dan Bunting, a pokusil se celou věc uvést na pravou míru. “Nejdůležitějším aspektem herního vývoje je schopnost přizpůsobení se. Pokud se na něco, co děláš, nepodíváš a neřekneš si, že to není dost dobré nebo že to není něco, co bychom chtěli dělat, znamená to, že se nedokážeš přizpůsobit. V takovém případě se neustále nevyvíjíš a neděláš to, co fanoušci opravdu chtějí.

Bunting tak v zásadě popsal princip evoluce, která Call of Duty: Black Ops 4 postihla. Je otázkou, zda se tento vývoj bude týkat pouze podsérie Black Ops, nebo se příběhové kampaně vzdají i všechna ostatní Call of Duty. Pravděpodobně však bude záviset právě na úspěchu Black Ops 4.

Call of Duty: Black Ops 4 vychází 12. října 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Xenus
Host
Xenus

Během toho Blackout modu jak oni nazývají Battle Royal. Tak se mi děli tak hrozné grafické glitche… že jsem to potom radši nehrál. Nepotřebuji mít další minecraft v počítači.

Oldis
Host
Oldis

Vsak ono to je zatim BETA + ten mod jeste urcite dodelavaj.
Taky zalezi co mas za pocitac 😀 jestli nejakej starej tak jeste nemuseji mit hotove optimalizace.
Take hodne veci resi update ovladacu grafiky…

Proste soudit neco co neni hotove je informace pro nas ostatni nulova ….