Star Citizen: Squadron 42 zná své HW požadavky. Navíc video s Markem Hamillem

Vývojářské studio Cloud Imperium Games dodrželo slovo a zveřejnilo první ingame video z chystaného singleplayerového titulu Squadron 42, který vychází z většího projektu Star Citizen zaměřeného na online hraní.

Ve videu je k vidění digitální podoba Marka Hamilla, kterého většina z vás zná jako Luka Skywalkera ze Star Wars filmů. Video není příliš dlouhé, ale budete v něm svědky zajímavé scény z hangáru velké vesmírné stanice, která podle všeho předchází jedné z příběhových misí hry. Kromě toho se můžete seznámit s kvalitou motion capturingu Star Citizen: Squadron 42.

Autoři kolem hlavního vývojáře Chrise Robertse zveřejnili také hardwarové požadavky Star Citizen: Squadron 42. Ty jsou zatím spíše vágní, ale přesto dávají aspoň nějakou představu, jak systémově náročná hra bude. Ty můžete srovnat s dříve zveřejněnými HW nároky Star Citizenu.

HW požadavky Star Citizen: Squadron 42

  • Windows 7 (64bit) Service Pack 1, Windows 8 (64bit), Windows 10 – Anniversary Update (64bit)
  • DirectX-11 grafická karta se 2 GB VRAM (4 GB VRAM velmi doporučeno)
  • Čtyřjádrový CPU
  • 16 GB RAM
  • SSD pevný disk velmi doporučený

Squadron 42 – video

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

4
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kutty
Host
Kutty

“ale budete v něm svědky zajímavé scény z hangáru velké vesmírné stanice”.. Z jaké stanice? Vždyť to je hangár Idris-M..

Jan Tichy
Host
Jan Tichy
pete
Host
pete

to zname a nakonec se to bude sekat i s gtx1080

Petr Novák
Host
Petr Novák

Tak to mi pofrčí skvěle! 🙂 Nemůžu se dočkat! To video nemá chybu