Tvůrci Dishonored a Prey oznámili akční RPG Weird West. Podívejte se na trailer

Vývojářské studio WolfEye oznámilo na akci The Game Awards 2019 svou prvotinu, kterou je akční RPG Weird West. Ačkoliv to tak na první pohled nemusí vypadat, za hrou stojí extrémně zkušený tým, který vedou bývalí zaměstnanci studia Arkane Raphael Colantonio a Julien Roby. Nejen oni, ale také další členové studia pracovali na hrách jako Prey nebo Dishonored.

Weird West se odehrává v alternativní podobě amerického Divokého západu, kde nechybí nadpřirozené bytosti, ale ani standardní účastníci jako pistolníci a šerifové. O hře zatím není známo příliš mnoho, snad jen to, že půjde v první řadě o akční RPG, které by však mělo mít také určité strategické prvky. Každopádně bychom se mohli dočkat atraktivního a neotřelého světa s poutavým příběhem.

Weird West je každopádně v poměrně rané fázi vývoje a nemá ještě datum vydání. Je spíše nepravděpodobné, že by vyšlo příští rok. Stejně tak zatím nevíme, na kterých platformách se objeví. Vydavatelem je společnost Devolver Digital.

Weird West – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na