Godfall je první hrou oznámenou pro Playstation 5. Podívejte se na trailer trochu sterilní akce

Konzole příští generace se pomalu, ale jistě stávají realitou. Na akci The Game Awards 2019 byla kromě samotného Xboxu Series X představena také první exkluzivita pro něj, a sice Hellblade 2. Asi aby to Playstation 5 nebylo líto, dočkala se také své první oznámené hry. Tou je akce Godfall od vývojářského studia Counterplay Games a vydavatele Gearbox. Nejedná se však o exkluzivitu pro PS5. Hra vyjde také na PC, a to prostřednictvím Epic Games Store. Není nicméně známo, zda se dostane – třeba se zpožděním – také na nový Xbox.

Godfall je akčním RPG z pohledu třetí osoby ve fantasy prostředí, kterou si budete moct zahrát sólově, ale největší zábavu si užijete v kooperaci až se třemi dalšími hráči. O moc více toho o hře říct nemůžeme, snad jen, že podle prvního traileru vypadá poněkud sterilně. Nechceme tvůrcům křivdit, ale zatím je na titulu nejatraktivnější právě oznámení pro Playstation 5. Ostatně, mnoho vydavatelů spoléhá na to, že vytvoří titul, který vyjde ku příležitosti uvedení nových konzolí na trh, a to samo o sobě mu má zajistit pozornost. Pravdou je, že takové hry bývají poněkud generické. Nezbývá než doufat, že Godfall tento osud nestihne a ještě se z něj vyvrbí něco zajímavého.

Godfall – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na