Ubisoft chrání Assassin’s Creed: Origins za každou cenu. Protipirátská ochrana si bere 40 % výkonu procesoru

Protipirátská ochrana Assassin’s Creed: Origins zatím nebyla prolomena, což může být pro někoho s podivem, když použitá ochrana Denuvo už mnohokrát kapitulovala a už zdaleka neplatí za nepřekonatelnou.

Assassin’s Creed: Origins je však vedle Denuva chráněn ještě dalším protipirátským mechanismem a tím je software VMProtect. Nic proti tomu – společnost Ubisoft má právo chránit své duševní vlastnictví proti pirátům.

Kombinace dvou protipirátských ochran ale podle skupiny Revolt vede k neúměrnému zatížení procesoru. Odhady sahají od 30% až po 40% zatížení. Pokud by hra tímto způsobem chráněna nebyla, běžela by s největší pravděpodobností i na slabším procesoru (HW požadavky hry).

Na tom, že Assassin’s Creed: Origins nebývale zatěžuje procesor, se shodují také média, která provedla testy výkonu této hry na různých sestavách.

Těžko tedy říct, co je lepší. Zda odradit hráče vysokými HW požadavky nebo zaručit, že protipirátská ochrana bude prolomena (snad) o pár dní později.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na