Vydání Playstation 5 se blíží a Sony prozradila, kdy se dočkáme exkluzivních her

Foto: Sony

Do vydání nové generace Playstation 5 zbývá pouhých pár dní a Sony vydalo novou rozšířenou reklamu, která prozradila, kdy můžeme čekat další exkluzivní tituly. Sice reklama hlásá to samé, jako ta, co už nějaký čas běží, ale ukázala trošku více záběru právě očekáváných exkluzivit.

Při vydání se dočkáme Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, jenž si ve světových recenzí vysluhuje velmi dobré hodnocení. Další hrou je Sackboy: A Big Adventure, na jehož recenze si musíme ještě chvilku počkat. Trojici uzavírá Demon’s Souls, který jako jediný nedisponuje českou lokalizací a tuhle hru si budou moci zahrát jen majitelé PS5. První dvě zmíněné hry vychází i pro PS4.

Dalšími exkluzivními tituly jsou Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart a Returnal, které by dle reklamy měli vyjít v první polovině příštího roku, zatímco velice očekávaný Horizon: Forbidden West by měl přijít na řadu ve druhé polovině roku. Doposud oznámené hry určené pouze pro PS5 by měl uzavřít God of War: Ragnarok, u toho můžeme pouze odhadovat úplný závěr roku 2021.

Doufám, že vám do konce roku přineseme i osobní zkušenosti z nové generace této konzole, a hlavně i recenze všech vydávaných her.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na