Age of Empires: Definitive Edition bylo šest dní před vydáním odsunuto na příští rok

Také jste se těšili na remake prvního Age of Empires coby přípravu na chystaný čtvrtý díl? Tak to pro vás máme špatné zprávy. Age of Empires: Definitive Edition totiž už letos vyjít nestihne. Titul byl přesunut až na příští rok.

Tvůrci se vyjádřili v tom smyslu, že ještě nedosáhli cíle, který si vytyčili. V zásadě by na tom nebylo nic divného, ale problém spočívá v tom, že k odložení vydání došlo šest dní před původně plánovaným termínem – 19. října 2017. Tehdy mělo Age of Empires: Definitive Edition vyjít pro PC.

Není tedy divu, že komunita toto oznámení nepřijala zrovna pozitivně. Zejména hráči, kteří si hru předobjednali, se cítí podvedeni. Microsoft jim částku z účtu strhnul ještě den před oznámením odkladu.

Zaměstnankyně společnosti slíbili, že ohledně předobjednávek budou zákazníci brzy kontaktováni. Komunita nyní požaduje, aby všichni, kdo si hru předobjednali, okamžitě získali přístup do betaverze. Ostatně jen tak bude možné získat potřebnou zpětnou vazbu pro to, aby Age of Empires: Definitive Edition splnilo přání fanoušků.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na