Pecka! Age of Empires 4 oficiálně oznámeno

Takže je to vážně pravda! Před několika dny jsme o tom obšírně spekulovali a teď Microsoft Age of Empires 4 skutečně oznámil! Stalo se tak v rámci živého vysílání na veletrhu Gamescom, které proběhlo ku příležitosti 20letého výročí od vydání prvního dílu.

Na Age of Empires 4 pilně pracuje studio Relic Entertainment, které má zkušenosti se strategickými sériemi Warhammer 40.000: Dawn of War nebo Homeworld. Těžko hledat povolanější borce pro tvorbu moderní realtime strategie, kterou AoE 4 jistě chce být.

Už když Microsoft na E3 oznámil Age of Empires: Definitive Edition, objevovaly se zprávy, že tak nečiní jen tak pro nic za nic. O této značce totiž v příštích měsících a letech ještě hodně uslyšíme. Chystají se také “definitivní edice” pro Age of Empires 2 a Age of Empires 3.

Zatím bohužel nejsou k dispozici bližší informace, jistě však budou brzy následovat. Zveřejněny nebyly ani gameplay záběry, zato se ale můžete podívat na první teaser trailer.

Age of Empires 4 – teaser trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na