Far Cry 5 – pomocníci se představují na videu

V průběhu Far Cry 5 se k vám připojí řada žoldáků, takzvaných “Guns for Hire”, kteří budou hrát důležitou roli v boji proti nepřátelům. V kooperativním módu potom mohou roli žoldáků převzít další hráči.

Zatím není známo, kolik pomocníků v hotové hře celkem bude. Zatím byli představeni tři borci.

Grace Armstrong

Mladá slečna se specializuje na práci se sniperkou. Můžete ji požádat, aby zaujala pozici na určitých místech a kryla vás z velké vzdálenosti.

Nick Rye

Blázen se slabostí pro výbušniny, což se vám v bojích rozhodně hodí. Když ho požádáte o bombardování nějakého místa, zřídkakdy zůstane více než trosky a popel.

Boomer

Nejchlupatější z pomocníků pomáhá hned dvěma způsoby. Může označovat nepřátele, což je přínosné hlavně v nepřehledných oblastech, a samozřejmě také kousat!

Po zajímavých lokalitách jako byl tropický ostrov, Himaláje nebo dokonce doba kamenná vás Far Cry 5 zavede na vcelku obyčejné místo. Ale i taková Montana může být hodně podivná, obzvlášť když zde řádí šílená sekta, která terorizuje lidi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na