Ambiciózní motorky RIDE 3 vyjdou v listopadu. Podívejte se na projížďku po Strada della Fora u Gardského jezera

Je sice pravdou, že italské vývojářské studio Milestone chrlí jeden závodní titul za druhým a občas bychom si přáli, aby namísto kvantity přeci jen více investovalo do kvality jednotlivých titulů, ovšem jejich chystanou motocyklovou závodní hru RIDE 3 je těžké ignorovat. Na rozdíl od nejrůznějších licencovaných titulů jako MotoGP 18 se zdá, že bude mít svého ducha a slušnou závodní atmosféru.

Autoři to dokládají novým videem, které k RIDE 3 zveřejnili. Ukazují v něm, jakou práci si dali s autentickým zpracováním legendární trati Strada della Fora u Gardského jezera. RIDE 3 bude o ježdění po celém světě a vývoji vlastní motorky. K tomu vám tvůrci poskytnou více než 500 dílů, jež budete moct uplatnit na 230 různých strojích, z nichž 70 se zatím v předchozích dílech neobjevilo.

RIDE 3 má nabídnout skvělý singleplayerový zážitek, který před vás bude stavět nejrůznější výzvy na ikonických tratích všude možně po světě. Výzvy mají být spojeny s určitou třídou motorek, případně s daným výrobcem a nabídnou poutavý příběh.

RIDE 3 vyjde 8. listopadu 2018 na PC, Playstation 4 a Xbox One.

RIDE 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na