Cristiano Ronaldo svým nečekaným přestupem pokazil marketing FIFA 19. Je totiž hlavní hvězdou hry, jenže v dresu Realu Madrid

To, jak málo se čekal přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid, dokládá mimo jiné skutečnost, že společnost Electronic Arts kolem této fotbalové hvězdy vystavěla veškerý marketing chystané fotbalové simulace FIFA 19. Samotný portugalský superhráč se při přestupu do Juventusu Turín evidentně na jednoho ze svých sponzorů příliš neohlížel. Není divu, v celkové sumě jeho sponzorských peněz nebude příspěvek od EA kdovíjak významný.

Samotný přestup však v Electronic Arts spustil alarm, protože takřka celá marketingová komunikace FIFA 19, která už vzhledem k blížícímu se datu vydání hry běží naplno, se opírá právě o Cristiana Ronalda v dresu jeho bývalého zaměstnavatele Realu Madrid. Na internetu už jsou k dispozici videa a spousta nevydaných je jistě už natočena. Nyní bude třeba vše narychlo předělat. Na druhou stranu to pro EA zase nemusí být taková katastrofa, protože už jen samotný přestup k Ronaldovi opět poutá obrovskou pozornost a FIFA 19 jí bude moct využít.

FIFA 19 vychází 28. září na PC, Playstation 4 a Xbox One.

FIFA 19 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Penaldo
Host
Penaldo

Zrovna společnosti která z hráčů ždíme každou korunu (za nic!) tohle přeji. Navíc je spousta dobrých hráčů kteří by si zasloužili být na obálce. Standardně asi vynechám – to proto že nejspíše zase půjde o arkádu na úkor hratelnosti.

Joe
Host
Joe

a co ? takova nula tam nema co dělat—jsou mnhemlepši hrači sa hry pro debilni děcka

Roman
Host
Roman

HA HA HÁ