V Assassin’s Creed: Origins si zahrajete na bohy. Animus Control Panel vám umožní měnit 75 herních parametrů

Dubnový update hry Assassin’s Creed: Origins přinese v podobě Animus Control Panelu velmi zajímavý prvek, který umožní měnit 75 parametrů a 11 kategorií hry. Díky tomu si budete moct nastavit vlastní herní zážitek.

Nové menu se do hry dostane koncem dubna a kromě jiného přinese trojici přednastavených parametrů (mezi nimi i božský mód) pro ty, komu se do vlastního nastavování nechce pouštět. V budoucnu budou moct hráči svá nastavení sdílet v příslušném fóru. Samotný Animus Control Panel bude integrován do knihovny Uplay.

Konkrétní informace k jednotlivým funkcím budou teprve následovat, ale z prvního obrázku už lze leccos vyčíst. Například bude možné změnit vlastní postavu a podobně jako v Discovery módu se vžít do role Kleopatry nebo jednoduchého sedláka. Bude možné také nastavit rychlost chůze či jízdy na koni.

Assassin's Creed: Origins

Kromě toho si hráči budou moct zvýšit počet ochočených zvířat, a tedy se do bitev vydávat s více než jedním divokým mazlíčkem. Nastavit si můžete také bojové parametry a chování postav v bojích i mimo ně. Například, jak daleko soupeři uvidí nebo jak rychle spustí alarm.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na