V Assassin’s Creed: Origins si zahrajete na bohy. Animus Control Panel vám umožní měnit 75 herních parametrů

Dubnový update hry Assassin’s Creed: Origins přinese v podobě Animus Control Panelu velmi zajímavý prvek, který umožní měnit 75 parametrů a 11 kategorií hry. Díky tomu si budete moct nastavit vlastní herní zážitek.

Nové menu se do hry dostane koncem dubna a kromě jiného přinese trojici přednastavených parametrů (mezi nimi i božský mód) pro ty, komu se do vlastního nastavování nechce pouštět. V budoucnu budou moct hráči svá nastavení sdílet v příslušném fóru. Samotný Animus Control Panel bude integrován do knihovny Uplay.

Konkrétní informace k jednotlivým funkcím budou teprve následovat, ale z prvního obrázku už lze leccos vyčíst. Například bude možné změnit vlastní postavu a podobně jako v Discovery módu se vžít do role Kleopatry nebo jednoduchého sedláka. Bude možné také nastavit rychlost chůze či jízdy na koni.

Assassin's Creed: Origins

Kromě toho si hráči budou moct zvýšit počet ochočených zvířat, a tedy se do bitev vydávat s více než jedním divokým mazlíčkem. Nastavit si můžete také bojové parametry a chování postav v bojích i mimo ně. Například, jak daleko soupeři uvidí nebo jak rychle spustí alarm.

Související články

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist