Atraktivní online akce Bleeding Edge v prvním traileru. Čtyřčlenné týmy proti sobě bojují na blízko

Když v loňském roce Microsoft akvíroval vývojářské studio Ninja Theory, které stojí za takovými tituly jako DmC: Devil May Cry nebo naposledy Hellblade: Senua’s Sacrifice, s napětím se čekalo, jaký další titul tento inovativní tým představí.

Dočkali jsme se překvapivě brzy, což je možná dáno tím, že Bleeding Edge není na vývoj úplně ten nejtěžší projekt. Půjde o arénovou online akci, ve které se proti sobě postaví dva čtyřčlenné týmy. Nebudou přitom bojovat střelnými zbraněmi nebo schopnostmi na dálku, jak bývá obvyklé, ale hezky natvrdo na blízko. Z prvního traileru je jasně patrná, že nás čeká hodně intenzivní a rychlá hratelnost, ve které budou svou roli hrát řetězená komba, a to i napříč jednotlivými postavami. Místy to trochu připomíná právě Devil May Cry, byť koncept je pochopitelně zcela odlišný.

Testování technické alfaverze Bleeding Edge přitom započne už 27. června. Hra bude k dispozici exkluzivně pro Xbox One a PC.

Bleeding Edge – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na