Autoři Stalkera oznámili akci Fear the Wolves. Chtějí se svézt na vlně zájmu o PUBG

Vývojářské studio Vostok Games, které vytvořilo slavného Stalkera, oznámilo nový titul, který nese název Fear the Wolves. Půjde o last man standing akci po vzoru oblíbených battle royale her, kterým momentálně kraluje Playerunknown’s Battlegrounds.

Ukrajinské studio se s Fear the Wolves vrací do oblasti Černobylu promořené radioaktivitou. Říká se, že dvakrát nevstoupíš do jedné řeky, ale po Stalkerovi by tento titul mohl být pro Ukrajince další trefou do černého. Zvolený herní princip je dnes extrémně oblíbený a Černobyl doslova přetéká atmosférickými lokacemi.

Netradiční prvky a PvE

Na první pohled se Fear the Wolves příliš neliší od ostatních titulů tohoto žánru. Na mapu sletí stovka hráčů, kteří si to rozdají proti sobě za pomocí všeho, co zrovna najdou. Herní pole se pochopitelně bude neustále zmenšovat, aby frekvence střetnutí stoupala.

Autoři však mají v rukávě celou řadu zpestření, kterými chtějí Fear the Wolves odlišit od konkurenčních her. Půjde především o radioaktivní prostředí, anomálie, zmutované kreatury a dynamické střídání dne a noci, stejně jako počasí. Tím se do hry dostanou také PvE prvky, které by ji měly ozvláštnit.

Fear the Wolves má vyjít ještě letos, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Vydavatelem je společnost Focus Interactive.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na