Klasické RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire vyjde kromě PC také na všechny konzole

Příznivé zprávy pro milovníky hardcore hutných RPG a zároveň majitelů konzolí přicházejí od vývojářského studia Obsidian Entertainment. To totiž potvrdilo, že blížící se titul Pillars of Eternity 2: Deadfire vyjde nejen na PC (Windows, Mac, Linux), ale také na všechny hlavní herní konzole, tedy Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Posledně jmenovaná je přitom skutečně velkým překvapením.

Zatímco verze pro PC operační systém vyjdou už 3. dubna, majitelé konzolí si na Pillars of Eternity 2: Deadfire počkají o něco déle. Za portem nestojí přímo Obsidian, který se stará o vývoj výhradně na počítače, nýbrž studio Red Cerberus, které sídlí v brazilském Sao Paulu a které má dostatečně zkušenosti s porty.

Pillars of Eternity 2: Deadfire vychází ve spolupráci s americkým nezávislým vydavatelem Versus Evil a THQ Nordic, které přejímá distribuci fyzických kopií hry.

Pillars of Eternity 2 je pokračováním jednoho z nejoceňovanějších RPG posledních let a od druhého dílu se očekává, že v tomto roce bude útočit na žánrovou korunu.

Pillars of Eternity 2 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na