Vychází rybářská simulace Fishing: Barents Sea. Umožní vám lovit v bohatých norských vodách

Vývojářské studio Misc Games dokončilo zajímavou rybářskou a loďařskou simulaci Fishing: Barents Sea. Podobných titulů na trhu mnoho nenajdete, a proto autoři doufají, že zaujmou úzkou cílovou skupinu jako se to pravidelně daří kamionářským či zemědělským simulacím.

Ve hře Fishing: Barents Sea se posadíte za kormidlo rybářského člunu či lodi a vydáte se za úlovkem do dálek Norského moře. Tím roztočíte kolotoč hledání zajímavých oblastí k rybaření, prodeje úlovku, vylepšování plavidla a nákupů nových a větších lodí. V přístavech můžete najímat pomocníky, provádět opravy, nakupovat zásoby a návnady, přijímat mise nebo si vzít třeba úvěr u banky. Možnosti tedy Fishing: Barents Sea nabízí skutečně rozmanité.

Slibované vlastnosti hry zahrnují grafické zpracování v Unreal enginu 4, ve kterém autoři věrně vymodelovali regiony tak, jak jsou na severu Norska k vidění. Chybět samozřejmě nesmí ani dynamické střídání počasí, stejně jako dne a noci, což bude mít pochopitelně i herní dopady, se kterými se budete muset vypořádat.

Největší předností Fishing: Barents Sea však má být propracovaný systém lovení nejrůznějších druhů ryb. Naladit se můžete v přiloženém traileru. Na Steamu hra stojí přijatelných 19,99 eura, tedy přibližně pět set korun.

Fishing: Barents Sea – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na