Bývalý vývojář Star Citizenu oznámil vlastní projekt. Solar Warden bude sci-fi akce s prvky strategie

Dan “Kamikaze” Adams měl práci snů – podílel se na vývoji jedné z nejočekávanějších her současnosti, Star Citizenu, na který se mohutně skládá hráčská komunita miliardami korun. 

Jeho pozice technického designéra mu však evidentně nestačila, a tak vývoj opustil a založil si vlastní vývojářské studio Polar Zenith, které začalo pracovat na titulu Solar Warden. Ten kombinuje sci-fi akci s prvky realtimové strategie.

O hře zatím není známo mnoho informací. Solar Warden však chce v první řadě nabídnout velký herní svět, který nebude přerušován nahrávacími obrazovkami. V plánu je také plně nadabovaná kooperativní kampaň. O skvělé grafické zpracování by se měl postarat Unreal engine 4.

Na rozdíl od Star Citizenu jde vývoj Solar Wardenu zřejmě dobře kupředu, protože vydání je naplánováno už na první čtvrtletí roku 2019. Ani tato hra se ale neobejde bez podpory fanoušků, o kterou chtějí autoři požádat v blízké době na Kickstarteru.

Solar Warden – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na