Oznámena steampunková adventura Firmament. Pracují na ní autoři Mystu

Vývojářské studio Cyan je známé svými adventurami a poznávacími hrami v čele s Mysteam a Obduction. Stejným směrem kráčí nově oznámený titul Firmament, který hráče nechá objevovat steampunkový svět rozdělený do několika zón.

O příběhu ani hratelnosti Firmamentu zatím není příliš známo, snad jen tolik, že by se měl hrát podobně jako předchozí kousky od studia Cyan. To znamená, že bude velký důraz kladen na prozkoumávání tajuplného světa a řešení zajímavých hádanek. Doprovázet a radit vám bude hlas dávno zesnulého mentora.

Autoři navíc slibují, že “nic není takové, jak se zdá být”, což ukazuje na možný příběhový zvrat nebo konspiraci. Na děj Firmamentu se každopádně velmi těšíme, protože by měl nabízet dospělý zážitek.

Firmament bude podporovat technologii virtuální reality. Zatím však nevíme, na které platformy vyjde. Nabízelo by se PC s VR zařízeními HTC Vive a Oculus Rift, stejně jako Playstation 4 včetně PS VR.

Firmament – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na