Cities: Skylines – Green Cities – rozšíření pro ekology a ochránce přírody

Na Gamescomu prezentoval vydavatel Paradox Interactive nové rozšíření pro svůj budovatelský hit Cities: Skylines. Rozšíření se bude jmenovat Green Cities, vyjde na PC ještě tento rok a stát bude 13 EUR.

Jak už název Cities: Skylines – Green Cities napovídá, bude se tentokrát vše točit kolem ochrany přírody a ekologie. Podle Paradoxu bude ve hře celkem 350 nových věcí, které budete pro své město moct použít. Ty hráčům umožní udělat jejich města zelenější nebo rovnou začít od začátku stavět metropole šetrné k životnímu prostředí.

Hezké a zodpovědné

Datadisk bude obsahovat optické i funkční novinky jako jsou ekologické budovy, parky, bio obchody, elektro auta nebo dosud nevídané služby, které mají zamezit znečištění ovzduší. Těšit se můžete také na nové možnosti pro městské zóny a dokonce rozšířené specializace, tři nové scénáře, nový monument a nový klobouček pro ptačího maskota Chirpera.

Cities: Skylines nedávno vyšlo také ve verzi pro Playstation 4. Na PC už se dočkalo řady rozšíření. Není tomu tak dlouho, co vyšlo menší DLC Concerts, předtím to byly větší přídavky Mass Transit, Natural Disasters a Snowfall.

Autoři se o svůj klenot náležitě starají a nechtějí ho jen tak opustit.

Cities: Skylines – Green Cities – oznamovací trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na