Gigantické hordy zombíků ve World War Z. Téměř 8 minut záběrů z hraní lákavé akce a působivé screeny

Díky veletrhu E3 2018 se můžete podívat mimo jiné na osm minut záběrů z hraní chystané akce World War Z, která vzniká podle stejnojmenné předlohy. Uvidíte především obrovské hordy zombíků, kteří se po vás sápou takovým způsobem, že dokonce lezou a přepadávají sami přes sebe.

Vývojářské studio Saber Interactive ve videu ukazuje především to, jak moc akční World War Z bude a zaměřuje se na hejnovitou inteligenci protivníků. V komentáři pak zmiňují také příběhovou kampaň, ve které se podíváte do několika měst po celém světě. Mezi nimi nechybí Moskva, New York nebo Jeruzalém, což jsou tři města, která budou přístupná k datu vydání hry, přičemž další mohou následovat později. V každém budou k dispozici čtyři hratelné postavy, celkem by jich tak mělo být dvanáct.

World War Z - screenshoty
« 1 z 13 »

Vývoj postavy nesmí chybět

V rámci každé epizody je možné svou postavu rozvíjet. V tomto ohledu používá World War Z zkušenostní body, které měníte za schopnosti vztahující se k dané třídě charakteru. Pomocí zkušeností můžete měnit také zbraně a přizpůsobit si je tak vlastnímu stylu hraní.

V boji proti zombíkům můžete používat spoustu zbraní. Rozděleny jsou do tří typů: primární zbraně, sekundární zbraně a těžké zbraně. K těm primárním patří samopaly, brokovnice, pistole nebo kuše. Sekundárními jsou různě upravené pistole či uřezaná dvojitá brokovnice. V těžkých pak hledejte třeba RPG.

Vedle již oznámeného kooperativního příběhového módu bude World War Z obsahovat ještě další mód. Ten si však zatím Saber Interactive nechává pro sebe.

World War Z vyjde v roce 2019 pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

World War Z – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na