Herní pořad New+ skončil už po třech dílech. Nahradí ho podcast

Poté, co loni potichu skončil herní pořad New Game+, se totéž přihodilo jeho následovníkovi v podobě New+, který odstartoval v listopadu, ale dočkal se pouhých tří dílů, aby byl opět zrušen. Divákům to na oficiální FB stránce pořadu sice opět nikdo neoznámil, ovšem moderátorka Alžběta Trojanová se k věci okrajově vyjádřila ve svém streamu na Twitchi.

New+ v podobě, v jaké byl, zase končí, protože nějak jako, Seznam teď hrozně zápasí. My jsme nějak todle zkoušeli, ale nějak jsme s tím nebyli spokojení. Ani já a Mikoláš ani vlastně na tom Seznamu nebyli spokojení,” uvedla Trojanová. “Takže jsme teďkon zkusili vydat nějakej podcast, nebo vydat, natočili jsme nějakej podcast a zkoušíme jako, jestli se nějak spokojíme s tím podcastem.

Pořad New+ se nedočkal pozitivní odezvy ani mezi diváky. Nejčastěji byl kritizován výběr ohraných témat (virtuální realita, muzeum her, Nový Zéland) a neambiciózní provedení, kdy moderátoři Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová někam přijeli a položili otázku ve smyslu “tak nám o sobě něco povězte”. Výsledkem byla neuspokojivá sledovanost, kdy poslední díl vidělo 1600 lidí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 23 Prumer: 1.7]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

17
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

No jo no. Mysleli si ze jdou za lepším. A ono prd. Dělání pořadu p hrách neni bezduche plácání hlouposti a tváření se u toho hrozne cool. To co předváděli bylo fakt trapný. Zádné informace, nulová hodnota, celkový pocit – uplne nahovno.

Tomáš
Host
Tomáš

Já jen nechápu proč se s tím cpou na Seznam…To mohli jít rovnou na Barrandov….Věřím že na Youtube by měli větší úspěch…Ačkoli i tam by tomu museli věnovat čas a nemít to jen jako bokovku…

Miloš
Host
Miloš

Hop, skok, bum, bác, pif, paf a to stále dokola, co je na tom tak zajímavého?

Raleigh
Host
Raleigh

Nechápu Seznam, že jim trpí to, že na něj neustále sváděj neúspěchy. Tuček a Trojanová si bohužel myslej, že stačí jenom vystavit svoje známý ksichty a všichni z toho padnou do kolen. Opravdová práce, tedy snaha vytvořit atraktivní pořad hodný této doby, jim smrdí. Jasně, že nikdo nebude koukat na sled nudných videorecenzí nebo nějaké “fenomény”, které byly stokrát přežvýkány. Takže teď zkusí “podcast”, kde budou jen tak pindat bez scénáře, což oba umí skvěle, ale bude se na to chtít někdo dívat?
Ukázalo se taky, že bez podpůrného týmu, kterej to za ní odmaká, je tahle dvojka marná.

Makambo
Host
Makambo

Já nechápu co čekali, že se na seznam TV začne dívat 10k lidí nebo co? Hlavně nechápu, co od toho Alžběta očekávala. Evidentně jim dali jenom víc peněz, než na Primě. Jinak kvalitativně si rozhodně pohoršili. Seznam není žádná kvalitní televize a nikdy nemůže mít takovou sledovanost, jako měl Replay i jako má nyní s těma děsnýma moderátorama.

Michal B.
Host
Michal B.

To je tak, když odejdete za lepším a nevážíte si fanoušků, toho co pro vás udělali a nakonec to dopadne takto. Kdyby neodcházeli z Re-play, tak by byli v pohodě a věřím, že i možnost změn tam nějaká byla. A ta “pauza” co teď měli bez jakého koliv vysvětlení je jen důkazem toho, že jim na divácích nezáleží

Baba Vanga
Host
Baba Vanga

Bětka s Tučkem byly nejlepší .Proč je zrušili.Teď Replay s tím fousatým teploušem stojí za hovno.

Michal B.
Host
Michal B.

On je ale nikdo z Re-Play nevyhodil, naopak oni odešli sami. A ten zbytek nechám bez komentáře 🤦‍♂️🙄

Baba Vanga
Host
Baba Vanga

že ty budeš ten fousatý teplomet?

Ježíš
Host
Ježíš

tvoje máma stojí za hovno

Baba Vanga
Host
Baba Vanga

jo to máš pravdu to je taky pěkná 3,14-ča.Přál bych ti takovou

telesien
Host
telesien

Koukám, že tady je diskuze na úrovni zastydlé puberty. To byla asi tak poslední doba, kdy jsem slyšel někoho používat označení za homosexuála jako obecnou nadávku

Baba Vanga
Host
Baba Vanga

Narodil jsem se v roce 1975 .Teď mě je 45 a jsem hráč se zastydlou pubertou ano.Tak abych byl in tak je to transgender buzerant

Shorty
Host
Shorty

zlatej Gamepage a zlata 90 leta, dneska je vsechno tak teple a pseudointelektualni, az z toho seru kostky.

IlikeOverwatch
Host
IlikeOverwatch

Amen bratře 😂

Makambo
Host
Makambo

Jo no, takovej mainstream a wannabe někdo víc

Milo
Host
Milo

A my pamětníci koukali na Level Majstrov na VTV 🙂