Hráč Call of Duty se stal slavným kvůli matce. Vyhnala ho hrát do auta

Známý hráč Call of Duty a streamer Trevor »Trev« Lindgren bydlí stále u svých rodičů a musí se tak stále řídit jejich pravidly, což platí také o jeho zálibě v hraní Call of Duty. To začalo vadit jeho matce, které přišlo příliš hlasité. Než aby Trevor se svým koníčkem seknul, našel kreativní řešení problému.

Dvaadvacetiletý hráč začal od té doby hrát a vysílat ze svého auta. Ale žádný strach – neřídil přitom. Na zadním sedadle si Trevor zřídil hernu a pracovnu v jednom. Má zde počítač, monitor, Playstation 4 a dokonce malý pracovní stůl. To vše v relativně malém Mitsubishi Lancer GTS.

Z tohoto místa se Trevor účastnil řady prestižních turnajů, mimo jiné také Call of Duty World League 2K Series, který se konal 26. listopadu. Ve fanouškovské komunitě a mezi protihráči se proslavil hlavně díky svým nelehkým podmínkám. Bez své naštvané matky by pravděpodobně takového ohlasu nedosáhl.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bolek
Host
bolek

To je hodne smutny pribeh chlapce, ktery stale nedospel. Treba tak ziska dost predplatitelu, aby mel na vlastni bydleni. Spis driv pujde do herniho duchodu, uz je stejne za zenitem, takze si bude muset najit tradicnejsi zamestnani. ;o)