Mobilní Playerunknown’s Battlegrounds se představuje na videu

Zatímco západní hráči se těší na vydání updatu 1.0 pro herní hit číslo jedna současnosti – Playerunknown’s Battlegrounds, pro ty čínské právě vzniká mobilní verze téže hry. Ta byla přitom oznámená teprve před několika dny. Ale jak vidno, čínský gigant Tencent do vývoje opravdu šlape.

Mobilní verze Playerunknown’s Battlegrounds se tak už může představit v prvním traileru, který slibuje přeci jen trochu více akce než původní hra, ale jinak podobnost nezapře.

Pro ještě více akce se v mobilní verzi PUBG objeví lodní souboje, miniguny, helikoptéry a letecké údery. Jak přesně se to bude dohromady hrát, zůstává pochopitelně velkou otázkou.

Mobilní hry jsou v Asii extrémně oblíbené, a tak není divu, že se Tencent chopil příležitosti a chce aktuálně jednu z největších herních značek náležitě vytěžit. Vývoj má na starosti studio Timi, korejští tvůrci originálního PUBG potom fungují v roli poradců. Mobilní hra Playerunknown’s Battlegrounds vyjde nejprve v Číně, potažmo Asii, později by se ale mohla dostat i na Západ.

Playerunknown’s Battlegrounds Mobile – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=JDNPgXzBkKk

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na