Kingdom Come: Deliverance 2 vyjde ještě letos a nabídne český dabing

Foto: Comgad

Na tohle jsme čekali dlouho. Kingdom Come: Deliverance 2 je oficiálně oznámeno a tou nejlepší zprávou je, že vyjde v průběhu letošního roku. Tou druhou neméně skvělou zprávou, je že hra nabídne český dabing od vydání hry. Sice zatím neznáme přesné datum, ale i tak je to příjemným překvapením.

Vývojáři nejdříve avizovali, že se něco oznámí v dnešní den a s jistotou jsme mohli hovořit o tom, že nám vývojáři ukážou Kingdom Come: Deliverance 2. Nicméně i s velikým optimizmem jsem vyhlížel nejdříve příští rok. Níže si můžete přečíst oficiální tiskovou zprávu od vydavatele hry, ve které si můžete přečíst další skvělé novinky jenž nabídne druhý díl této fenomenální české hry:

Diváci si mohou přímo od herců a vývojářů poslechnout informace o této fantastické středověké sáze a pak si vychutnat okouzlující hudbu od herního skladatele Jana Valty.

Kingdom Come: Deliverance II se vrací do napínavého světa středních Čech v 15. století v okamžiku, kdy skončil první díl. Hráči se tak ocitnou v kůži Jindřicha, neochvějného syna kováře, jenž se zaplete do bouřlivého příběhu o pomstě, zradě a objevování sebe sama.

V tomto strhujícím pokračování se budou hráči pohybovat po pečlivě vytvořené středověké krajině od skromné venkovské kovárny po velkolepé královské dvory, a přitom se budou muset orientovat ve zrádných vodách království rozervaného na kusy občanskou válkou.

Foto: Comgad

Na dvou nových mapách – rozlohou dvojnásobně větší než v předchozí hře – mohou hráči objevovat krásný a rozmanitý Český ráj s majestátním hradem Trosky a pak zavítat do městského prostředí Kutné Hory, kde se těžilo stříbro a která je součástí světového dědictví UNESCO.

Díky více než pěti hodinám podmanivých filmečků, které vyprávějí o Jindřichově cestě, budou hráči uchváceně sledovat drama na každém kroku.

Bojový systém Kingdom Come: Deliverance II byl přepracován, aby byl přístupnější a zároveň zůstal věrný své povaze coby znázornění skutečného středověkého bojového umění – od elegantního šermířství po smrtící střelné zbraně, jako jsou nově přidané kuše či rané zbraně na střelný prach.

Herní zážitek je rovněž věrný žánru RPG, takže budete moci řešit úkoly několika způsoby, rozvíjet Jindřicha podle svého a ztratit se v živoucím světě, který bude reagovat na vaše rozhodnutí.

Foto: Comgad

Vydejte se spolu s Jindřichem na výpravu za vykoupením a pomstou do Čech v roce 1403 ještě letos a pamatujte: „Audentes fortuna iuvat!“

Kingdom Come: Deliverance II vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X v průběhu tohoto roku, a to nejen v českém rozhraní, ale i s českým dabingem!

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na