Koi Unleashed připomíná Baldur’s Gate z feudálního Japonska

Foto: Koi Unleashed

Přestože prostředí historického Japonska patří mezi ty umělecky velmi oblíbené, existuje poměrně málo her, které ho dokáží dostatečně kvalitně uchopit a zpracovat. Tento nelehký úkol stojí také před autory chystaného RPG jménem Koi Unleashed. Tato hra ze všeho nejvíc připomíná legendární Baldur’s Gate situované do prostředí feudálního Japonska.

Grafický styl Koi Unleashed vychází z tradičních japonských maleb. První dojem si ostatně můžete udělat z níže přiloženého traileru, který prezentuje především souboje. Další dojmy z herního světa lze nasát také ze screenshotů.

Koi Unleashed začnete se čtveřicí dobrodruhů, kteří se ocitnou v cizím světe, kde se probudil prastarý drak. Příběh je silně inspirován folklórem feudálního Japonska a neštítí se ani jeho mytologie. Kromě lidských charakterů typu samurajů tak narazíte i na řadu groteskních bytostí a monster.

Vaše partička bude čítat čtyři až šest různých hrdinů, jež budou plnit klasické role, jako je léčitel, tank nebo damage dealer. Souboje bude možné pauzovat a přijde v nich ke slovu taktická šikovnost, a to zejména tehdy, když budete stát proti bossům s různými bojovými fázemi.

V průběhu hraní vám Koi Unleashed umožní typicky vylepšovat své postavy o nové schopnosti. Zároveň bude zapotřebí se starat o management gildy, což se rovněž projeví v bojových událostech.

Koi Unleashed vyjde 29. dubna pro Windows, MacOS a Linux, a to prostřednictvím Steamu a platformy itch.io. Cenu vývojářské studio Wild Grip zatím nezveřejnilo. Před vydáním by každopádně měla být k dispozici demoverze.

Koi Unleashed – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na