Nová modifikace pro Fallout 4 razantně vylepšuje grafiku. Hra vypadá realističtěji, podívejte se na video

Od vydání Falloutu 4 v listopadu 2015 mohli hráči využít celou řadu modifikací tohoto oblíbeného RPG. Jejich přísun nekončí ani tři roky po vydání. Před pár dny vyšla velmi zajímavá modifikace Visceral ENB od amatérského tvůrce, který si říká Mystirious Dawn.

Tato modifikace se ve Falloutu 4 projeví po vizuální stránce, kterou enormně vylepšuje. Pokud už vám tedy hra připadá opticky poněkud zastaralá, můžete si ji tímto způsobem dodat nové kontury. Modifikace je navíc kompatibilní s dalšími grafickými mody, které pro Fallout 4 vyšly v minulosti. Ve výsledku tak hra bude vypadat o poznání realističtěji.

Modifikace Visceral ENB je bezplatně ke stažení na webu NexusMods. Jak vlastně Fallout 4 vylepšuje, na to se můžete podívat v přiloženém videu.

Fallout 4 – Visceral ENB – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ondřej
Host
Ondřej

Tak a teď mi prozraďte jak to nainstaluji. Uvítal bych krok za krokem. Děkuji.

JoeJazz
Host
JoeJazz

Dokud to nevyřeší problém Bethesdy vymodelovat postavy, co vypadají jako člověk a né jako nafukovací panáci, tak to pár filtrů a textur opravdu nezachrání.

Patrik
Host
Patrik

Takže tipuji, že se výrazně zvýší i HW požadavky?

Martin
Host
Martin

No, vzhledem k tomu, že opět “nedávno” vylepšovali hru, a já si tak jako spousta dalších nemohu zahrát, dokuď nevytáhno Lanko ze síťovky, tak mne možnost modu nikterak netrápí..

Vietrak
Host
Vietrak

To se da vyresit i jinak nez tahanim kabelu… 😛 trosku pogoogluj, jiste to najdes. i na steamu je o tom dost infa…

Martin
Host
Martin

Jestli myslis, zakázáním prenosu ve Firewallu tak ano, ale i to obcas nefunguje na 100%. A co se tyce uzasnych videi na Youtube, ci rozsahlych for na Google, tak ty mam taky odzkousene. Nemuzu si pomoc, ale posledni dobou, jakmile ma clovek problem… tak ten druhy ho hned upozornuje na Google. Na Google jsem dost dlouho na to, aby mne nejaky Tip na nej skutecne rozesmival.

arten18
Host
arten18

A co to zkusit takhle místo vytahování kabelu z portu?
https://ibb.co/nrmCnJ
Ovládací Panel – Síť a Internet – Centrum sítí a sdílení – Změnit nastavení adaptérů – – pravé tlačítko myši – Deaktivovat
Heuréka, adaptér se vypne a jsi odpojen od netu. A stejně jednoduše si přístup k netu zase zapneš.

Co se týče firewallu je potřeba zakázat při vytváření pravidla jak UDP tak TCP komunikaci a to obousměrně, tzn. jak pro příchozí tak odchozí komunikaci. A pokud nevíš konkrétní port, tak musíš pro Fallout zakázat celý rozsah portů 0 až 65535