Nové video z hraní SCUM. Budete moct také nastydnout

Aktuální přetlak online survival her se jejich tvůrci většinou snaží řešit co možná největším důrazem na specifické herní prvky, které zdůrazňují aspekt přežití a jeho složitosti. Stejně na to jde SCUM od vývojářského studia Gamepires, které do světa vypustilo nové video z hraní.

SCUM má být multiplayerovým titulem s otevřeným světem, který nabídne široké možnosti individualizace postav, kontroly a postupu, kde budou schopnosti a znalosti tou hlavní zbraní k přežití.

Ve SCUM budou postavy ovlivněny také vodou, a to jak dešťovou, tak mořskou, případně bazénovou. Pokud budete dlouho stát v dešti, zřejmě nastydnete. V případě, že si namočíte oblečení, bude se vám pohybovat hůře, protože bude těžší. Různé typy látek také budou vodu absorbovat odlišným způsobem.

SCUM přitom bude počítat vlhkost pro různé části těla, podle vašich aktivit. Pokud se budete například brodit, budete mít mokré jen kalhoty. Hra vám také umožní sušit oblečení různým způsobem, například chůzí nebo na slunci či větru.

SCUM – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
bropica
Host
bropica

WTF ?