Nový trailer nadějné rubačky Sinner: Sacrifice for Redemption

Atraktivní rubačka Sinner: Sacrifice for Redemption, která je postavena především na soubojích s obřími bossy, získala vydavatele v podobě společnosti Another Indie. Ta také vypustila do světa nový trailer a spolu s ním i termín vydání hry.

Sinner: Sacrifice for Redemption tak vyjde 25. dubna 2018 ve verzích pro PC, Playstation 4 a Xbox One. Odpovědné vývojářské studio Dark Star sestává z lidí, kteří dříve pracovali v tak věhlasných firmách jako je Blizzard, Konami nebo Ubisoft. Se svou prvotinou Sinnerem tedy jistě nemají zrovna malé plány.

Mizející schopnosti

Coby hlavní protagonista Adam budete bojovat proti různým bossům. Hra pracuje s velmi zvláštním mechanismem, kdy před každým soubojem musíte obětovat jednu ze svých schopností. Vtip Sinner: Sacrifice for Redemption tedy spočívá v tom, že namísto toho, aby se hlavní hrdina rozvíjel, tak postupně slábne. Na konci proto budete mít méně energie, schopností, prostředků i slabší zbroj. Obsáhlý arzenál zbraní by to ale měl do určité míry vyvážit.

Sinner: Sacrifice for Redemption jde zřejmě cestou, jakou razil také nedávný hit Hellblade: Senua’s Sacrifice (recenze), kdy se hra s na první pohled vysokými produkčními hodnotami a od zkušených tvůrců, prodává za rozumnou cenu. V případě Sinneru by to mělo být 18,99 dolaru, což je přibližně 420 Kč. Také v českých luzích a hájích by se tak mohla vejít do pětistovky. Pochopitelně někde bylo třeba šetřit, a tak čekejte spíše kratší příběhový zážitek bez multiplayerových hrátek. Ale i taková hra může být velmi atraktivní.

Sinner: Sacrifice for Redemption – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na