Nová pouštní mapa pro Playerunknown’s Battlegrounds. Podívejte se, jak vypadá

Po mnoha spekulacích provázejících představení nové mapy pro oblíbenou multiplayerovou akci Playerunknown’s Battlegrounds jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení. Spekulace se potvrdily a nová mapa je zasazena do pouštního prostředí. Jmenuje se Miramar.

Autoři také představili důležitá místa nové mapy, mezi které patří: Los Leones, El Pozo, Monte Nuevo, Valle del Mar, La Cobreria, San Martin, Pecado a Chumacera. Kupříkladu Los Leones je největším městem regionu, které bylo k vidění na už dříve vydaných screenshotech. Valle del Mar je dalším městem, které je situováno přímo vedle oceánu. Pecado se svým kasinem kdysi představovalo magnet na turisty, dnes je místem s bohatým lootem.

Na podrobné mapě se můžete podívat, jak nové prostředí vypadá a kde jsou důležitá místa konkrétně umístěná. Playerunknown’s Battlegrounds tento měsíc čeká další důležitá událost – měl by se z fáze předběžného přístupu převalit do fáze oficiální, když dostane update na verzi 1.0.

Mapa Miramar pro Playerunknown’s Battlegrounds.
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na